Preču piegāde

Preču cenas norādītas bez PVN

Baltijas reģionā piegādes laiks 2-4 darba dienas, atkarībā no noliktavas atlikuma, ja piegāde būs ilgāka, mēs par to informēsim pie rēķina nosūtīšanas.

Bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā par pasūtījumu summu 69 EUR + PVN

Ja, summa ir mazāka, tad piegādes maksa:

  • par kurjeru 6.50 EUR + PVN
  • Pakomāts 3.50 EUR + PVN

Ir iespējama Omniva pakomātu piegāde. Izmaksas tiek Jums nosūtītas pēc pasūtījuma veikšanas, jo izmaksas atkarīgas no pasūtījuma izmēra.

Veicot pasūījumu, saņemsit pasūtījuma apstiprinājumu, pēc kura mēs Jums nosūtīsim rēķinu - apmaksai, kā arī būs iepsēja precizēt pasūtījuma piegādes laiku.


Sīkdatnes

Par sīkdatņu izmantošanu

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot portāla kvalitāti, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus, ka valsts pārvaldi organizē pēc iespējas ērti un pieejami privātpersonai (astotā daļa) , kā arī valsts pārvaldes pienākumu uzlabot sabiedrībai sniegto pakalpojumu kvalitāti; vienkāršot un uzlabot procedūras privātpersonas labā (sestā daļa).

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org.

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantotas uzņēmuma „Google Inc” programmas „Google Analytics radītas teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt apmeklētāju darbības interneta vietnē www.danett.lv. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat data.gov.lv, tiek nosūtīta uz „Google” serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html) Google minēto informāciju izmantos,lai VRAA vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju (dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli) Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā tiek saīsināta un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros.

VRAA sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes data.gov.lv apmeklētājiem.

Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881 vai http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de) papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

Sīkdatņu veidi

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Mājas lapa data.gov.lv izmanto sekojošas Veiktspējas/analītiskās un funkcionālās sīkdatnes:

MērķisApraksts
Obligāti nepieciešamāsSīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās sniegtās iespējas ķā arī identificēties.
Veiktspējas/analītiskās sīkdatnesSīkdatnes, kas uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto šo mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.
Funcionālās sīkdatnesŠīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu utml) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.

Veiktspējas/analītiskās un funkcionālās sīkdatnes, kas izmantotas data.gov.lv mājas lapā

NosaukumsMērķisKategorijaAtrašanās (derīguma termiņš)Izcelsme
_gaGoogle Analytics (analytics.js) unikālo apmeklējumu uzskaiteVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes2 gadi www.danett.lv.
_gatGoogle Analytics (analytics.js) pieprasījumu biežuma regulēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes10 minūtes www.danett.lv.
__utmaGoogle analytics (ga.js) unikālo apmeklējumu uzskaiteVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes2 gadi www.danett.lv.
__utmtGoogle analytics (ga.js) pieprasījumu biežuma regulēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes10 minūtes www.danett.lv.
__utmbGoogle analytics (ga.js) pirmā apmeklējuma identificēšanaVeiktspējas/analītiskās sīkdatnes30 minūtes www.danett.lv.
__utmzGoogle analytics (ga.js) apmeklējuma izcelsmes identificēšana.Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes6 mēneši www.danett.lv.

Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes

Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru. Lai to izdarītu, Jums ir jāaktivizē pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasiet www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažas tīmekļa vietņu funkcionalitātes var tikt zaudētas.Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris vai bojājis iepakojumu vai tam pieliktās lietas.
  • Atgrieztas netiek Termoveļa, zeķes, apakšveļa.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Garantijas un atgriešanas noteikumi

1.      Mūsu uzņēmuma piedāvātajām precēm tiek nodrošināta divu gadu garantija saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām.

2.      Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ vai slēptiem defektiem, ko var konstatēt preces lietošanas laikā atbilstoši lietošanas funkcijām. Jebkura veida bojājumi, kas radušies mehānisku bojājumu, individuālu remontu vai nepareizas lietošanas rezultātā, nevar būt par pamatu sūdzībai vai garantijas nodrošinājuma pieprasījumam.

3.      Iegādāto preci var atgriezt 14 kalendāro dienu laikā no to iegādes brīža, par to ziņojot mums  rakstiskā veidā vai informējot pa tālruni. 

4.      Preci var atgriezt pārdevējam iepriekš par to vienojoties, kā arī precei jābūt orģinālajā iepakojumā un ar visām komplektācijā iekļautajām detaļām. Ja netiek atgriezta prece pilnā komplektācijā, tad pārdevējam ir iespēja atteikt šīs preces apmaiņu/atgriežšanu.

5.      Garantija nav spēkā sekojošos gadījumos, ja:

-  defekts radies, izmantojot preci tādiem mērķiem, kam tā nav paredzēta, kas radušies neuzmanīgas preces lietošanas procesā vai radītas tīšuprāt vai speciāli;

-  defekts radies ķīmisku vielu vai mehāniskas iedarbības rezultātā;

-  defekts radies nepārvaramas varas apstākļu (force majeure) vai nelaimes gadījuma rezultātā;

-  nav saglabāts preces čeks,pavadzīme (bankas maksājumu apliecinošs dokuments);

-  nozaudētas atsevišķas preces detaļas (furnitūra, rāvējslēdzējs, josta u.c.);

-  iegādātā prece bijusi pakļauta remontam, kas nav veikts korekti.

-  iegādātās preces defekta cēlonis ir dabiskais nolietojums;

-  beidzies garantijas termiņš;

6.      Garantijas sniedzējs novērš preces defektus bez maksas saprātīgā laika periodā, kas nepārsniedz 30 dienas. Garantijas sniedzējs informē klientu par faktu, ka preces defekti ir novērsti, pa tālruni vai elektroniskā pasta vēstulē. Pēc defektu novēršanas klients var saņemt preci mūsu birojā, kur to nodeva defektu novēršanai.

7.      Preces, kuru atpakaļ atgriešana garantijas pieprasīšana un apmaiņa nav iespējama:

ü  zeķes, apģērbu aksesuāri, termoveļa:  ja ir atvērts to iepakojums;

ü  vienreiz lietojamās preces, ja ir atvērts to iepakojums (vienreiz lietojamie cimdi u.c. tml. preces);

ü  klients nevar atgriezt preces, kuras nav atgriežamas vadoties pēc LV tiesību aktiem.

8.      Ja tiek konstatēts, ka preces defekts nav novēršams, tad klietnts tiek informēts par to, kā arī rasts risinājums vai tiek aizvietota šī prece ar jaunu vai tiek atgriezta nauda par šo preci ar defektu.

9.      Garantijas sniedzējs klientam nekompensē transportēšanas izdevumus un zaudējumus, kas izriet no tā, ka preci nebija iespējams izmantot laikā, kad tā bija bojāta vai tika remontēta. Nekādā gadījumā garantijas sniedzējs nekompensē klienta negūtos ienākumus.

10.  Uzņēmums patur tiesības apstādināt, papildināt šos Noteikumus un citus ar šiem Noteikumiem saistītus dokumentus. Noteikumu papildinājumi vai koriģējumi stājas spēkā no tās dienas, kad tie tiek ievietoti interneta veikala mājaslapā.

11.  Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikalā redzamās preču bildēs krāsas tonis var neatbilst reālam preču krāsas tonim, dēļ tā, jo tiek lietotas dažādas displeja iestatījumu iespējas, kas var atspoguļot krāsu gammu dažādāk.

Garantijas nosacījumi ir saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Jebkādu jautājumu gadījumā sazinieties ar mums!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.